Ekologie a Indonésie

Chcete se dozvědět o Indonésii a o ostrově Bali trochu více, naslouchat opravdovým osobnostem, nahlédnout do opravdové až kruté reality a krásy této obrovské multikulturní země s jednou z největších biodiverzit světa?

Chcete se neformálně potkat s těmi, kteří v Indonésii žijí, tvoří nebo je s touto zemí spjato jejich podnikání či o ní dokonce přednášejí na Univerzitě Karlově?

Hlavním hostem večera je Petr Hindrich, spoluzakladatel neziskové organizace Green-Books.org, který po delší době opět zavítal zpět do ČR. Petr nám povypráví příběh o tom jak se Green-Books.org vyvinulo přes distribuci knížek pro děti v inovativní eko vzdělávací platformu.

Dalším hostem je Mgr. Tomáš Ouhel z Liberecké ZOO, který se podělí o osobní zkušenosti se spletitou chobotnicí obchodu se zvířaty. Jeho přednáška je pojmenována Nelegální obchod se zvířaty v Indonésii. Třešničkou na dortu bude přednáška výjimečné osobnosti . Pan Dr. Karel P. Kučera (Center of water developement University of London) se zaměří na téma strategického významu přírody Indonésie. Svoji přednášku pojmenoval Krásy, tajemství a nebezpečí Indonésie.

Kromě těchto třech osobností se budete moci setkat s celou řadou našich přátel, které Indonésie učarovala na celý život. Rádi se s vámi podělí o své zkušenosti a zážitky. @joshuadistrict

STAŇTE SE
 NAŠÍM ČLENEM

Máte nápady a chuť se aktivně zapojit do dění české a slovenské komunity v Indonésii? Staňte se naším členem.